Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bateriye başlayacağım yeteneğim yoksa korkuyorum

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bateriye başlayacağım yeteneğim yoksa korkuyorum

Arkadaşlar ben bateriye yeni başlayacağım çalan bazı şarkılara ritim de tutabiliyorum bateriyi çok seviyorum fakat ya yeteneğim yoksa diye korkuyorum çevremdekiler çok zor diye korkutuyorlar

Bunu çalanlar "anasının karnında" öğrenmiyor ya bu aleti, yeteneğin yoksa yeteneği olanın 2 günde öğrendiğini sen 5 günde öğrenirsin olur biter.

Yorum

ya en önemlisi istemen.. İçindeki hevesi öğrenme ateşini söndürme halledersin rahat ol.. Benim de davul kuracak alacak ortamım olsa hiç düşünmeden başlamayı düşünürüm..

Yorum

bazı programlarla kulağını geliştir o zor diyenlere inanma

Yorum

isimsiz haklı o programlardan en doğrusu da "Drumsite" dir.. Daha bugün gurbet in davulunu çalıp kaydettim sonrada üstüne çaldım hehe Gayet hoş prog cidden işe yarıyo fazlasıyla..

Yorum

En önce kimin sözü dinlenir kimin dinlenmez onu kestirmen gerekiyor. Müzik' le uğraşan o kadar boş insan varki hep kendilerinin dedinin doğru oldunu sanırlar(burda bulunan hiç bir arkadaşım bu sözleri söylemiyorum kesinlikle alınmasınlar) yani anlatmak istedim, çevrende iyi bir müzisyen varsa ondan önce yardım al(biz saten yardımcı oluruz sana ama sanal ortamda ne kadar olurki bu iş) müzikte kullak çok önemli, bu sadece parça çıkartılması anlaşılmasın kullandın ensturmanın fiziksel kimlini ve onunla kendini nasıl ifade etçeni öğrenmen gerekir her müzisyen tınısı farkldır,bazılarıda taklit, bir parçayı çal ama kendinden bir şeyler katarak

Düzenleyen - safaktas on 13/04/2008 02:59:29

Yorum

ABi git bir stüdyoya, otur başına davulun.Çal saatlerce.Eğer çalmak sana zevk verirse, zorlanmazsan eğer ufacık bir ritm .alarken, zaten yavaş yavaş gelişir tekniğin.Sana yaparsın ya da yapamazsın diyenleri dikkate alma.Kendin keşfet yapabileceklerini.Daha yararlı olacaktır senin için.

Yorum

Hocam yeteğin eğer çok ileri seviye olursa,3 yaşında 5 tane enstruman çalanlardan olursun,ilerde virtüöz falan olursun.Ama bugün artık herhangi bir enstuman çalmak isteyen bir kişi,kısa sürede gerekli eğitimi alarak ve internetten yararlanarak iyi bir noktaya geliyor.Ha yeteneğin şu faydası vardır,kendi kendine bazı şeyleri "erken"kavrarsın.Adam ona bir vuruşu 10 kez gösteriyorsa,sana 5 kez gösterir...Ama şu var,ben mesela üç enstruman çalıyorum,ve kendi kendime öğrendim.Bu benim çok yetenekli olduğumu mu gösterir?Hayır.Bu azmin sonucudur.Eğer sen gerçekten istiyorsan gayret edersin ve ileri bir seviyeye gelirsin

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                X